Június 24-én 16 órától a VOKE Vörösmarty Mihály Művelődési Házban tartják a műsort. Vendégfellépők a Nosztalgia Duó (Ani és Magdi), Erdős Judit, a Felsőzsolcai Nótaklub (Csók Ilona, Asztalos István), a Szivárvány Klub Tánccsoport. Zene: Szakszon Csaba. Belépődíj, mely egyben az adomány is minimum 500 forint.