Ugrás a tartalomra

Rendőrök viszik bíróság elé a Fekete Seregest

Létrehozva
2010. június 18-án a Budapesti Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Információs Főosztály Célkörözési Alosztálya munkatársai Óbudán elfogták S. Pétert, aki ellen a Fővárosi Bíróság adott ki elfogatóparancsot emberölés bűntette miatt. Az elfogatóparancsot a bíróság azért bocsátotta ki, mert a férfi tegnap nem jelent meg a „Fekete Sereg” néven elhíresült bűnszervezet soron következő tárgyalásán.
S. Péter nem állt sem házi őrizet, sem lakhelyelhagyási tilalom hatálya alatt. A Budapesti Rendőr-főkapitányság intézkedett a férfi soron kívül történő bíróság elé állításáról.