Ugrás a tartalomra

Részönkormányzati ülés

Létrehozva
A Győri kapui Településrészi Önkormányzat következő ülését és a lakossági fórumot június 22-én (kedd), 16 órai kezdettel tartja a Bársony János Általános Iskolában, melyre minden érdeklődőt tisztelettel várnak dr. Simon Gábor és Szebeni Péter önkormányzati képviselők.
Napirendi pontok: 1. Tervezett címer megismerése (meghívott vendég: dr. Tóth Péter egyetemi docens) 2. Lakossági fejlesztési igények megtárgyalása.