Ugrás a tartalomra

Bombariadó az Ifjúsági Házban

Létrehozva
Közveszéllyel fenyegetés miatt indult büntetőeljárás a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányságon.
Egy eddig ismeretlen férfi az éjszaka folyamán egy nyilvános telefonfülkéből bejelentette, hogy felrobbantja a helyi Ifjúsági Ház nevű szórakozóhelyet. A rendőrök az épületet kiürítették, átvizsgálták. Kiderült, hogy a fenyegetés szerencsére alaptalan volt.