
Az idei rendezvényen újdonságnak számít, hogy a szervezők összefogtak az Avasi Borút Egyesülettel, és a Kisavast is bevonták a fröccsfesztivál területébe, így tizenegy pincében túrázhattak a fröccskedvelők. A borokból és szörpökből készült fröccsök mellett az idén sem maradhatott el a már hagyománynak számító szódásüveg-bemutató és vásár, valamint a Manó Manufaktúra játszóház is érdekesebbnél érdekesebb programokkal várta a kicsiket és nagyokat egyaránt.

Az ételkülönlegességekről a Boldogkő várában működő Castrum Boldua középkori étterem gondoskodott a program ideje alatt, hiszen mindenki megkóstolhatta a középkorí ételeket. Emellett kóstolhatók voltak a két nap folyamán az erdőhorváti perec és kecskesajt-ritkaságok is.