Ugrás a tartalomra

Nehéz volt a csomag, ezért kerékpárt lopott

Létrehozva
Korábbi ügyei miatt már jól ismerték a rendőrök, ezért igazoltatták a látszólag békésen kerékpárját toló férfit tegnap este Szegeden. Ahogy mondani szokás, ismét talált, süllyedt, ugyanis a nála lévő kerékpár lopott volt.
A Szegedi Rendőrkapitányság Belvárosi Rendőrsének körzeti megbízottai a Bajai úton figyeltek fel a kerékpárját toló 24 éves férfira. Megállították, majd intézkedés alá vonták. Elszámoltatása során gyorsan kiderült, hogy a nála lévő kétkerekűt körözik, ugyanis az egyik szegedi hipermarket elől lopta el. A férfi elmondta, hogy egy nagy dobozt akart hazavinni Szatymazra, azonban nem volt kedve cipelni azt. Az egyik áruház parkolójában talált egy lezáratlan biciklit, ezért úgy döntött, hogy azzal viszi tovább a dobozt. Az egyenruhások a tolvajt előállították, lopás miatt indult ellene büntetőeljárás.