A selejtező mérkőzéseket augusztus 2-án, 5-én, 8-án, 11-én, 17-én, 20-án, 23-án, 26-án és 29-én bonyolítják le. A hazai mérkőzések lehetséges helyszínei között Miskolc is felmerült, amivel kapcsolatban egyeztetések folynak a honi szövetség és a Szabadidőközpont között.
Könnyen elképzelhető, hogy sikerül újra vendégül látni a női válogatottat Miskolcon és hasonlóan a 2008-as románok elleni selejtező mérkőzéshez, egy remek összecsapást szurkolhat végig a kosárlabdát szerető közönség.