A 6-os utat vízátfolyások miatt zárták le hétfő délután Szekszárd és Bonyhád között, az útszakaszt Szálka és Zomba felé sem lehet megkerülni - tájékoztatott a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.
Tolna megyében hasonló okból már több útszakasz járhatatlan; lezárták a 65-ös főutat Hőgyésznél, nem lehet közlekedni Hőgyész és Csibrák, Gunaras és Döbrököz, Kurd és Gyulaj, valamint Keszőhidegkút és Regöly között.
Bonyhád térségében járhatatlan az Aparhant és Lengyel, a Bonyhád és Alsóbörzsöny, illetve a Bonyhádmajos és Aparhant közötti út, és megközelíthetetlen Szálka felől Grábóc is.