A rendőrség közleménye alapján szombat délután érkezett bejelentés: a 4-es számú főútnál, Debrecen-Pallag leágazástól nem messze, az erdő szélén egy fiatal nő holtteste fekszik.
A helyszínen lezajlott bűnügyi szemle, valamint az adatgyűjtés és a tanúk meghallgatása alapján egy 23 éves nőt és 31 éves férfit vett őrizetbe a hatóság. Ellenük emberölés bűntett elkövetésnek megalapozott gyanúja miatt folytatódik az eljárás.
A helyszínen lezajlott bűnügyi szemle, valamint az adatgyűjtés és a tanúk meghallgatása alapján egy 23 éves nőt és 31 éves férfit vett őrizetbe a hatóság. Ellenük emberölés bűntett elkövetésnek megalapozott gyanúja miatt folytatódik az eljárás.