Villám csapott a balassagyarmati tűzoltóság távközlési antennájába. Egy tűzoltó épp az ügyeleti pultnál ült a villámcsapás idején, így őt áramütés érte.
Bár nem szenvedett súlyos sérüléseket, a mentők megfigyelésre kórházba szállították - közölte hétfőn a Nógrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletese.