Ugrás a tartalomra

Bemutatkozott Pelczné az EP-ben

Létrehozva
Az Európai Parlament strasbourgi plenáris ülésén az elnök bemutatta a néppárti frakció új magyar tagját, Pelczné dr. Gáll Ildikót.
A politikus immár túl is van első felszólalásán. A strasbourgi plenáris ülésen az árvízzel kapcsolatosan beszélt, megemlítve az Észak-magyarországi régió kárait, valamint az árhullám levonulását követő feladatokat. A Fidesz egyik alelnöke és a párt női tagozatának elnöke az Európai Parlamentben átvette azokat a területeket, amelyeken Schmitt Pál tevékenykedett: az ifjúsággal, a kultúrával, valamint a sporttal kapcsolatos témaköröket, ezeken kívül azonban más szakpolitikával is foglalkozik majd.

Miskolc Televízió