A Miskolci Rendőrkapitányság közfeladatot ellátó személy elleni erőszak miatt indított eljárást egy 55 éves miskolci férfival szemben. Az elkövető június 21-én a kora esti órákban a villamos Árpád úti végállomásánál odalépett a vezető fülkéjéhez, majd bántalmazni kezdte a 23 éves sofőrt. Mindeközben az ittas férfi egy méretes erővágót húzott elő táskájából, és azzal is megfenyegette a közfeladatot ellátó fiatalembert.
A bejelentést követően a helyszínre azonnal megérkező rendőrök fékezték meg az oktalanul feldühödött utast, akit a Miskolci Rendőrkapitányság bűnügyi őrizetbe vett. A rendőrség gyorsított eljárás keretében tervezi befejezni az ügyet.
A bejelentést követően a helyszínre azonnal megérkező rendőrök fékezték meg az oktalanul feldühödött utast, akit a Miskolci Rendőrkapitányság bűnügyi őrizetbe vett. A rendőrség gyorsított eljárás keretében tervezi befejezni az ügyet.