Ugrás a tartalomra

Négy meccs egy délután

Létrehozva
Hétfőn a spanyolok és a portugálok is megszerezték első győzelmüket a Dél-afrikai világbajnokságon. David Villa két, míg a portugál válogatott hét találattal örvendeztette meg kétségek között örlődő közönségét.
Kedden  a világbajnokságon első alkalommal  találkozik egy nap alatt nyolc csapat egymással a pályán. A délután folyamán 16:00-tól Mexikó és Uruguay mérkőzik Rustenburgban, de ugyanebben az időpontban Bloemfonteinben a belső gondokkal küzdő Franciaország is kivívhatja a továbbjutást a vendéglátó Dél-afrikai Köztársasággal szemben.

A „B” csoport harmadik fordulójának mérkőzéseit este 20:30-tól tekinthetik meg a futball szerelmesei, ugyanis Durbanban Nigéria és Dél-Korea mérkőzik, míg a másik ágon Polokwane-ban az egy győzelemmel rendelkező Görögország szerezhet pontokat a már továbbjutó Diego Maradona vezette Argentína ellen.

Vajtó László