A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság rongálás miatt indított eljárást egyelőre ismeretlen tettesekkel szemben. Az elkövető vagy elkövetők a napokban az egyik kazincbarcikai iskola előtti füves részről ültetett dísznövényeket tépték ki. Az intézmény udvarán a padokat összetörték, az épület mögötti műfüves pályára szemetet és földet öntöttek, illetve a pályához vezető kapuról a lakatot is lefeszítették. A rongálással okozott kár több tízezer forintra tehető.