Ugrás a tartalomra

Elmarad a Herman Ottó előadás a Vörösmartyban

Létrehozva
Elmarad a történelmi, megemlékező előadás a miskolci Vörösmarty Művelődési Házban.
Az eredetileg csütörtök kora délutánra tervezett „Az utolsó magyar polihisztor” című ismeretterjesztő előadást technikai okok miatt elhalasztja a művelődési ház vezetősége. Eredetileg a 175 éve született Herman Ottóról szerettek volna megemlékezni.

A művelődési ház további programjai zavartalanul működnek: csütörtök délután 16.00-tól nótaestet tartanak a felsőzsolcai árvízkárosultak megsegítése érdekében.