Ugrás a tartalomra

Gázrobbanás; egy halott, több sérült

Létrehozva
Szerdán éjfél előtt Nyíregyházán, az Arany János utcán feltehetően gázrobbanást követően kiégett egy harmadik emeleti lakás. A tűzoltók az oltást követően találták meg az ott lakó középkorú asszony holttestét.
A robbanásban és a tűzben több másik lakás is megrongálódott, a szomszédok közül két személyt láb-, illetve fejsérüléssel, hármat füstmérgezéssel szállítottak kórházba. Az épület több lakójának el kellett hagynia otthonát, a lakások vagyonbiztonságáról egyelőre a rendőrség gondoskodik. Az ügy körülményeit a Nyíregyházi Rendőrkapitányság szakértők bevonásával vizsgálja.