A robbanásban és a tűzben több másik lakás is megrongálódott, a szomszédok közül két személyt láb-, illetve fejsérüléssel, hármat füstmérgezéssel szállítottak kórházba. Az épület több lakójának el kellett hagynia otthonát, a lakások vagyonbiztonságáról egyelőre a rendőrség gondoskodik. Az ügy körülményeit a Nyíregyházi Rendőrkapitányság szakértők bevonásával vizsgálja.