Az MVK Zrt. Zöld Nyíl Projekt igazgatósága tájékoztatta szerkesztőségünket, hogy június 25 -én pénteken megkezdődik a villamospálya vonalán található kiemelt útátjárók közül a Soltész Nagy Kálmán és Bajcsy- Zsilinszky utcák kereszteződésében is a villamospálya bontása. A Soltész Nagy Kámán utca Zsolcai kapu irányába tartó két forgalmi sávja leszűkül egyre. Azok az autósok, akik a Soltész Nagy Kálmán utcán a Vízügyi igazgatóság irányából érkeznek, az Andrássy Gyula Szakközépiskola előtt egy sávon tudnak csak közlekedni, az eddigi két sáv helyett. A kereszteződést elhagyva a jelenleg érvényes forgalmi rend szerint történik a közlekedés.