Ugrás a tartalomra

Talált oszlopokat akartak értékesíteni

Létrehozva
Kerékpár után kötött kézikocsin méteres oszlopokat szállított az a férfi, akit Gárdony, Óvoda utcában állítottak meg a rendőrök csütörtökön reggel. Kérdésre a férfi azt mondta, az oszlopokat találta és úgy gondolta pénzzé teszi.
A furcsa járműszerelvénnyel megállított férfi további kérdésre elmondta, hol lehet ilyen oszlopokra lelni. Agárdon a Viking hotel közelében bukkant a közlekedési jelzőtábla oszlopokra, amiket még megelőző este lakására vitt haza, majd méteres darabokra vágta. A hat oszlopdarabot megállításakor épp egy színesfém-telepre vitte, ahol pénzt remélt az alumíniumért. Az oszlopokról azonban kiderült, hogy Gárdony tulajdonában vannak és az eltulajdonítással 16.000,-Ft. kárt okozott. A szabálysértési értékhatárra elkövetett lopás így eljárást von maga után.