Ugrás a tartalomra

Csángó gyerekek adományoztak

Létrehozva
A Heves megyei Sarudon nyaraló csángó gyerekeket is megérintették a Felsőzsolcán történtek, ezért úgy döntöttek, ők is hozzájárulnak az árvízkárok enyhítéséhez.
csoborkati-csangok.jpg

A gyerekek tíz napot töltenek Sarudon, ahova nem érkeztek üres kézzel: a táborozásra szánt pénzükből ezer forintot ajánlanak fel a felsőzsolcai árvízkárosultak javára. Az adományt az egri református templomban adták át vasárnap Csöbör Katalin országgyűlési képviselőnek.

Fotók itt!