
A gyerekek tíz napot töltenek Sarudon, ahova nem érkeztek üres kézzel: a táborozásra szánt pénzükből ezer forintot ajánlanak fel a felsőzsolcai árvízkárosultak javára. Az adományt az egri református templomban adták át vasárnap Csöbör Katalin országgyűlési képviselőnek.
Fotók itt!