Ugrás a tartalomra

Hajléktalantól raboltak

Létrehozva
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Belvárosi Bűnügyi Régiója eljárást indított - őrizetbe vételük mellett - egy 33 éves és egy 41 éves hajléktalan férfi ellen.
A két férfi a Budapest V., Podmaniczky téren 2010. június 26-án 14 órakor a földre szorított egy 50 éves hajléktalan férfit, majd 6.000 forintját eltulajdonították.

Az elkövetőket a kerületi rendőrkapitányság járőrei a helyszínen tetten érték és elfogták. A további eljárást az elrendelő szerv folytatja.