Szeged belterületén egy személygépkocsi elgázolt egy szegedi lakost. A 22 éves nő barátaival (2) sétált az úton, amikor hallották, hogy egy gépjármű érkezik, ekkor lehúzódtak az útszélére.
A közlekedő jármű feltételezhetően nem észlelte a gyalogosokat és elütötte a 22 éves nőt, aki helyszínen életét vesztette.
A baleset körülményeit büntetőeljárás keretében vizsgálja a Szegedi Rendőrkapitányság.
A közlekedő jármű feltételezhetően nem észlelte a gyalogosokat és elütötte a 22 éves nőt, aki helyszínen életét vesztette.
A baleset körülményeit büntetőeljárás keretében vizsgálja a Szegedi Rendőrkapitányság.