Ugrás a tartalomra

Vidám szombat kerti partival

Létrehozva
Kerti partit rendezett a Miskolci Gyermekvédelmi Központ Fruska Módszertani Gyermekotthona az intézet, valamint a Junior és az Aranyhíd gyermekotthonok lakói számára.
fruska.jpg

Az eseményt az eső miatt az eredetileg tervezett Gárdonyi Géza Művelődési Ház udvara helyett az egyik hejőcsabai étteremben tartották. Az egész napos programon mintegy 40 fiatal vett részt – és bár ők mindannyian gyermekotthonban élnek, néhányukat szüleik is elkísérték a rendezvényre. Az esemény egy TÁMOP-os pályázat keretében valósult meg. A kétéves programra összesen 17 millió forintot nyert a Fruska Gyermekotthon, hogy gyermek- és ifjúságvédelmi programokat szervezhessen az ott élő fiatalok számára. A program során a gyerekek előadása mellett játékos vetélkedők zajlottak, és a résztvevők megtekinthették a fiatalok munkáiból álló kézműves tárgyak kiállítását is. A kerti partit második alkalommal szervezték meg, a pályázat részeként pedig várhatóan szeptemberben ismét megrendezik majd az eseményt.

Fotók itt!

Miskolc Televízió