
Az eseményt az eső miatt az eredetileg tervezett Gárdonyi Géza Művelődési Ház udvara helyett az egyik hejőcsabai étteremben tartották. Az egész napos programon mintegy 40 fiatal vett részt – és bár ők mindannyian gyermekotthonban élnek, néhányukat szüleik is elkísérték a rendezvényre. Az esemény egy TÁMOP-os pályázat keretében valósult meg. A kétéves programra összesen 17 millió forintot nyert a Fruska Gyermekotthon, hogy gyermek- és ifjúságvédelmi programokat szervezhessen az ott élő fiatalok számára. A program során a gyerekek előadása mellett játékos vetélkedők zajlottak, és a résztvevők megtekinthették a fiatalok munkáiból álló kézműves tárgyak kiállítását is. A kerti partit második alkalommal szervezték meg, a pályázat részeként pedig várhatóan szeptemberben ismét megrendezik majd az eseményt.
Fotók itt!
Miskolc Televízió