Ugrás a tartalomra

Zárható szemetesek pályázatból

Létrehozva
Mintegy félmillió forintból valósítja meg ketrecekkel ellátott szeméttárolók telepítését a márciusban megalakult Észak-kiliáni részönkormányzat.
A lakásszövetkezetek rendet, tisztaságot szeretnének a lakótelepen és a hulladéktárolók környezetében, ezért vállalják még azt az önrészt is, amelyet maguknak kell előteremteniük.

Márciusi részönkormányzati ülésükön döntöttek úgy az észak-kiliániak, hogy a lakótelepen zárt rendszerű, ketrecekkel ellátott szeméttárolókat telepítenek. Az önkormányzat 400 ezer forintot különített el erre a célra, amit sikerült tovább növelni.

A lakásszövetkezetek a megpályázott összegre már hétfőtől megkezdhetik a szerződések megkötését, a fennmaradó részt pedig saját pénzügyi forrásukból kell biztosítaniuk. Az eszközbeszerzést illetően a lakóközösségek azokkal köthetnek szerződést azokkal, akik a legolcsóbb ajánlatokat teszik számukra.

Miskolc Televízió