Ugrás a tartalomra

Az apját bántalmazta egy férfi

Létrehozva
Õrizetbe vették azt a 26 éves badacsonytördemici férfit, aki június 25-án este szóváltást követően bántalmazta apját. Az 59 éves férfi tévét akart nézni, de fia kikapcsolta a készüléket, és ezen összevesztek.
A vitát követően a fia a konyhából belökte őt a szobába, a férfi ekkor beverte a fejét. A könnyű sérüléseket szenvedett férfi a kórházi ellátást követően kérte a fiával szemben az ideiglenes megelőző távoltartás elrendelését. A körzeti megbízott elfogta és előállította a fiatalembert a Tapolcai Rendőrkapitányságra, ahol ismertették vele a megelőző távoltartás tartalmát és szabályait. Másnap reggel a bántalmazott férfi bejelentette, hogy fia visszament a házhoz. A helyszínre érkező körzeti megbízott elfogta, és a Tapolcai Rendőrkapitányságra ismételten előállította a férfit, akit a megelőző távoltartás megszegése miatt őrizetbe vettek.