Ugrás a tartalomra

Ellopták az angolok alsóneműjét

Létrehozva
A Dél-afrikai hatóságok szerint a szállodai dolgozók meglopták az angol csapatot, amíg az náluk lakott. A hivatalos jelentések szerint mezeket, és a FIFA által adományozott emlékérmet, pénzt és alsóneműt loptak el a csapat tagjaitól.
Az eltűnéseket szombaton jelentették be, a helyi hatóságok akkor házkutatásokat tartottak a szálloda dolgozóinál, és visszaszerezték az ellopott holmikat. A tettesekre börtönbüntetés vár.