Ugrás a tartalomra

Körözött pótkocsikat fogtak a határon

Létrehozva
Négy szerb rendszámú tehergépjármű jelentkezett a tegnapi napon belépésre a Röszke autópálya határátkelőhelyen, amelyekről az ellenőrzés során kiderült, hogy az osztrák hatóságok körözését rendelték el.
A vizsgálat során kiderült: egy szerbiai cég lízingelte a négy pótkocsit, melyeknek a lízingdíját már egy jó ideje nem fizették.

A Schengeni Információs Rendszer adta tájékoztatás szerint az osztrák hatóságok kérik a járművek lefoglalását, melyet a Szegedi rendőrkapitányság hajtott végre.