A "nacionelf" Anglia elleni 4–1-es győzelme után a továbbjutó német csapat szurkolói közül ketten megsebesültek, hiszen elképesztő módon: légpisztollyal lőtték meg őket.
Brémában az ünneplők között légfegyveres lövéseket adtak le, aminek következtében egy 19 éves fiú és egy 21 éves lány is megsebesült. Szerencsére egyikük sérülése sem súlyos, a fiúnak a válla, a lánynak a keze sebesült meg.