Ugrás a tartalomra

Téliszalámit lopott

Létrehozva
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XI. kerületi Rendőrkapitánysága június 27-én 20 óra 40 perckor őrizetbe vette az általa körözött 27 éves nőt, aki megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy 2008. novemberében és decemberében egy XX. kerületi és egy budaörsi áruházból 3-3 darab téliszalámit tulajdonított el.
Megállapítást nyert továbbá, hogy a nő ellen a Pesti Központi Kerületi Bíróság lopás és kiskorú veszélyeztetése bűncselekmény elkövetése miatt elfogatóparancsot adott ki.

A nőt a zuglói rendőrök az Állatkerti körúton elfogták.
Az ügyben a további eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság XI. kerületi Rendőrkapitánysága folytatja.