Meghalt egy nő, amikor lakásában tűz ütött ki a főváros II. kerületében, délelőtt - közölte Molnár Péter, a Fővárosi Tűzoltó-parancsnokság szóvivője.
Az eset körülményeivel kapcsolatban elmondta, hogy egy ágy égett le, és mire a tűzoltók kiérkeztek, már eloltották a tüzet. A tűz keletkezésének okát még vizsgálják.