Ugrás a tartalomra

Megint megvertek egy mentőst

Létrehozva
Egy családi veszekedéshez kihívott mentőst ütöttek meg szerdán Kiskunfélegyházán; a tettes elmenekült a helyszínről - közölte a rendőrség.
A mentősök egy családi veszekedésben megsérült embert akarták elszállítani, ebben akadályozta meg őket egy férfi. Az ápoló, akit megütött, könnyű sérülést szenvedett - mondta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.

A mentősök rendőri segítséget kértek, hogy a családi veszekedésben megsérült férfit el tudják szállítani - tette hozzá a sajtóreferens. Nyikos Tamás főhadnagy közlése szerint a rendőrség közfeladatot ellátó személy elleni támadás miatt nyomozást kezdeményezett a mentőst megütő, a helyszínről elmenekülő férfi ellen.