Végül sikerült a férfit a földre teperni, s ott megbilincselték. Ezt követően a beteg, 49 éves férfit a mentők kórházba szállították. A történtek során senki nem sérült meg.A hivatalos személy elleni erőszak bűntettében indult eljárást a Szolnoki Nyomozó Ügyészség folytatja, közölte a sajtóreferens.
Baltával támadt a rendőrökre
Létrehozva
EgyébBelföld
Szerdán délelőtt érkezett a bejelentés, miszerint egy kőtelki lakásban az ott lakó férfi bezárkózott és odabent tör-zúz. A házigazda a helyszínre kiérkező rendőrök többszöri felszólítására sem engedelmeskedett, így a hatóság emberei betörték az ajtót és behatoltak a házba, tudta meg a szoljom.hu Veres Évától, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferensétől. Az őrjöngő férfi a lakásba érkező rendőrökre rátámadt egy baltával, amellyel egyszer le is sújtott egyikükre, azonban a rendőr kitért a csapás elől.