A kórház dolgozói tettenérték, és a rendőrök kiérkezéséig visszatartották. A nyomozás során fény derült arra, hogy a férfi megalapozottan gyanúsítható azzal is, hogy június 24-én a fenti egészségügyi intézményben egy betegtől a pénztárcáját és a mobiltelefonját eltulajdonította.
A II. kerületi rendőrök a férfit őrizetbe vették, és előterjesztést tettek az ügyészség felé előzetes letartóztatásának indítványozására.
Az ügyben a további eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság II. Kerületi Rendőrkapitánysága folytatja le.
A II. kerületi rendőrök a férfit őrizetbe vették, és előterjesztést tettek az ügyészség felé előzetes letartóztatásának indítványozására.
Az ügyben a további eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság II. Kerületi Rendőrkapitánysága folytatja le.