Ugrás a tartalomra

Fekvő betegtől lopott ételt

Létrehozva
A Budapesti Rendőr-főkapitányság II. Kerületi Rendőrkapitánysága eljárást indított egy 28 éves férfi ellen, mert a jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy június 30-án délután egy II. kerületi egészségügyi intézményben fekvő betegtől élelmiszert tulajdonított el.
A kórház dolgozói tettenérték, és a rendőrök kiérkezéséig visszatartották. A nyomozás során fény derült arra, hogy a férfi megalapozottan gyanúsítható azzal is, hogy június 24-én a fenti egészségügyi intézményben egy betegtől a pénztárcáját és a mobiltelefonját eltulajdonította.

A II. kerületi rendőrök a férfit őrizetbe vették, és előterjesztést tettek az ügyészség felé előzetes letartóztatásának indítványozására.
Az ügyben a további eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság II. Kerületi Rendőrkapitánysága folytatja le.