Ugrás a tartalomra

Kerékpáros ütött el kerékpárost

Létrehozva
Kerékpáros gázolt kerékpárost Tatabányán. A biciklis nekiütközött egy másiknak, aki elesett és 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.
A sértett asszony elmondása szerint egy 10 év körüli fiú ütötte el, aki ott maradt vele a mentők kiérkezéséig, de a rendőröket már nem várta meg. A sérült nem ismeri sem a kisfiút, sem pedig azt a nőt, aki a baleset után a kerékpárját megőrzésre magával vitte.