Szerdán este érkezett bejelentés a Nagykanizsai Rendőrkapitányságra arról, hogy az ipari park egyik raktárhelyiségben egy férfi lopott televízió-készülékeket tárol és árusít.
A helyszínre érkező rendőrök elfogták a készülékeket áruló nagykanizsai férfit, aki ellen nagyobb értékre elkövetett orgazdaság bűntettének megalapozott gyanúja miatt indítottak büntetőeljárást. A férfit a rendőrök őrizetbe vették.