A 22 és 24 éves gyanúsított az éjszaka leple alatt betörte egy domaszéki tanya ajtaját, majd bementek és megtámadták az ott lévő, egyedül élő 77 éves idős férfit. Lenyomták a földre, bántalmazták és pénzt követeltek tőle. Végül több mint százezer forintnyi készpénzzel távoztak a helyszínről. A bácsi szerencsére nem sérült meg komolyan.
A bejelentést követően a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság Mélységi és Migrációs Osztályának munkatársai jelezték, hogy még a rablás előtt a közelben intézkedés alá vontak két férfit, akikre illik a sértett által adott személyleírás. Keresésükre indultak, majd a Bajai úton el is fogták a két fiatalembert, akiknél meg is találták a rablásból származó készpénzt.
Előállították őket a Szegedi Rendőrkapitányságra, rablás bűntette miatt indult ellenük büntetőeljárás. A rendőrség mindkét gyanúsítottat őrizetbe vette és előterjesztést tesz az ügyészség felé előzetes letartóztatásuk indítványozására.
A bejelentést követően a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság Mélységi és Migrációs Osztályának munkatársai jelezték, hogy még a rablás előtt a közelben intézkedés alá vontak két férfit, akikre illik a sértett által adott személyleírás. Keresésükre indultak, majd a Bajai úton el is fogták a két fiatalembert, akiknél meg is találták a rablásból származó készpénzt.
Előállították őket a Szegedi Rendőrkapitányságra, rablás bűntette miatt indult ellenük büntetőeljárás. A rendőrség mindkét gyanúsítottat őrizetbe vette és előterjesztést tesz az ügyészség felé előzetes letartóztatásuk indítványozására.