Ugrás a tartalomra

Halálra gázoltak egy kerékpárost

Létrehozva
Életét vesztette egy kerékpáros, akit személyautó ütött el a Hódmezővásárhelyt Maroslelével összekötő úton pénteken, közölte a rendőrség.
Az eddigi adatok szerint a kerékpárral közlekedő 56 éves hódmezővásárhelyi férfi balra akart kanyarodni. Miután vele egy irányba is volt forgalom, hátranézett, behúzódott a felezővonalhoz, de nem figyelt arra, hogy szemből is érkezik egy autó, és bekanyarodott. A jármű vezetője már nem tudta elkerülni az ütközést és elütötte a férfit, aki a helyszínen életét vesztette.

A helyszínelés félpályás útzár mellett zajlik.