Ugrás a tartalomra

Baleset az M7-esen, áll a forgalom

Létrehozva
Áll a forgalom az M7-es autópálya Balaton felé vezető sávjában a 34-es és a 40-es kilométer között, mivel ötszáz méteren belül két baleset is történt - közölte szombat délelőtt a rendőrség.
Az eddigi információk szerint az egyik balesetben senki nem sérült meg. A másikban van sérült, de hogy hány és mennyire súlyos az állapotuk, arról egyelőre nincs információ - mondta R. Szabó Ágnes, a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

A helyszínelés és a mentés idejére célszerű elkerülni az M7-est.