Két család tagjai estek egymásnak szombatra virradó éjjel a Hajdú-Bihar megyei Sápon, a tömegverekedésben hatan megsérültek.
A tíz verekedő közül hatot vittek könnyebb sérülésekkel a berettyóújfalui kórházba. A rendőrség két embert csoportos garázdaság vádjával előállított - közölte Ványi Lajos alezredes, a megyei rendőr-főkapitányság ügyeletese.