Az összejövetel előtt az egyesület tagjai közösen megnézték az Argentína – Németország vb-mérkőzést, majd 18.30-tól a bankett hivatalos része következett. Gál Tamás, az MFE alelnöke röviden felvázolta, mi történt idén eredmények és események terén. Ezután az egyéni díjak átadása következett.
A 2009/10-es év felnőtt játékosa díjat Szabó Ákos kapta.
A 2009/10-es év legtöbbet fejlődött játékosa díjat Ignéczi Balázs kapta.
A 2009/10-es év utánpótlás játékosa díjat Hudák Milán kapta.
A 2009/10-es év közösségi munkása díjat Keczeli Péter kapta.
A 2009/10-es év támogatója díjat Dr. Szathmáry Antal Tamás, a Miskolc Városi Szabadidőközpont igazgatója kapta.
A díjak átadása után a jövő évi tervekről, csapatok indításáról beszélt Gál Tamás. Ezt követően bemutatták a csapat új edzőjét, Hutter Gergőt, aki elmondta, az eddig látottak alapján vannak hiányosságok, de lát fantáziát a csapatban.
A bemutatkozás után Gál Tamás megköszönte a jelenlévőknek, hogy eljöttek, és a másik terembe a vacsora helyszínére invitálta őket lezárva ezzel a 2009/10-es bajnoki évet.
A 2009/10-es év felnőtt játékosa díjat Szabó Ákos kapta.
A 2009/10-es év legtöbbet fejlődött játékosa díjat Ignéczi Balázs kapta.
A 2009/10-es év utánpótlás játékosa díjat Hudák Milán kapta.
A 2009/10-es év közösségi munkása díjat Keczeli Péter kapta.
A 2009/10-es év támogatója díjat Dr. Szathmáry Antal Tamás, a Miskolc Városi Szabadidőközpont igazgatója kapta.
A díjak átadása után a jövő évi tervekről, csapatok indításáról beszélt Gál Tamás. Ezt követően bemutatták a csapat új edzőjét, Hutter Gergőt, aki elmondta, az eddig látottak alapján vannak hiányosságok, de lát fantáziát a csapatban.
A bemutatkozás után Gál Tamás megköszönte a jelenlévőknek, hogy eljöttek, és a másik terembe a vacsora helyszínére invitálta őket lezárva ezzel a 2009/10-es bajnoki évet.