Ugrás a tartalomra

Koko lehet az új elnök

Létrehozva
Schmitt Pál köztársasági elnökké választása után megüresedik a Magyar Olimpiai Bizottság elnöki széke, amibe jó eséllyel Kovács „Koko” István ülhet.
Kovács István egykori profi világbajnok öklöző a BORS-nak adott interjújában nem is tagadja, hogy pályázik a MOB elnöki tisztségére – ha már Schmitt Pál lemondott, ez ugyanis még hivatalosan nem történt meg.
Ezzel két egykori olimpiai bajnok is fontos sportdiplomáciai posztra kerülhet, hiszen Czene Attila lett a sportállamtitkárság vezetője.