Egy hete kérdésünkre a Fidesz Magyar Polgári Szövetség országos központjában úgy nyilatkoztak: nincs szó feloszlatásról, csupán újjászervezésről. Arra, hogy mikor kerülhet sor erre, azt felelték: napirenden van az ügy.
A Fidesz miskolci, érintett képviselői nem cáfolták ugyan a hírt, de nem is erősítették meg, mint elmondták, részleteiről nem tudnak semmit.
Most azonban úgy tűnik a hír mégis megerősítést nyerhet, ugyanis kiszivárgott a Fidesz Országos Választmányának jegyzőkönyve, amely szerint a miskolci szervezetet feloszlatták, és teljesen újjáalakítják az alapoktól, erről közben levélben már a tagokat is kiértesítették.
A mai napon nem sikerült sem az országos központban, sem a korábbi helyi vezetésben, sem az újjászervezéssel megbízott Bíró Márk regionális igazgatót elérnünk, de a témára holnap visszatérünk!
A Fidesz miskolci, érintett képviselői nem cáfolták ugyan a hírt, de nem is erősítették meg, mint elmondták, részleteiről nem tudnak semmit.
Most azonban úgy tűnik a hír mégis megerősítést nyerhet, ugyanis kiszivárgott a Fidesz Országos Választmányának jegyzőkönyve, amely szerint a miskolci szervezetet feloszlatták, és teljesen újjáalakítják az alapoktól, erről közben levélben már a tagokat is kiértesítették.
A mai napon nem sikerült sem az országos központban, sem a korábbi helyi vezetésben, sem az újjászervezéssel megbízott Bíró Márk regionális igazgatót elérnünk, de a témára holnap visszatérünk!