Amint arról már előzetesen beszámoltunk a Nagy Õ, vagyis Molnár Anikó Miskolcon dolgozik egy helyi játékteremben. Anikó a hét második felét városunkban tölti, és amikor épp nem a munkahelyén látja el kötelező tevékenységeit, akkor kedvenceivel, vagyis az állatokkal foglalkozik.

Pomázon már évek óta nyújt segítséget egy helyi állatmenhelynek, és mióta Miskolcra került, azóta szeretett volna ellátogatni a helyi állatvédőkhöz is. A minap.hu megszervezte a találkozót, és el is kísértük őt a Miskolci Állatsegítők új telephelyére, ahol a valamikori valóság show szereplőt több mint 100 kutya, és néhány kiscica fogadta kirobbanó örömmel.Kisfalvi Nyina a telephely egyik vezetője fogadott minket látogatásunk kezdetén, és rögtön be is vezetett a kutyusok közé. Elmondása szerint több mint 100 eb van jelen pillanatban a gondozásuk alatt, több olyan is, melyek az árvíz miatt lettek árvák. A gazdáknak elúszott a háza, így a kedvencek a menhelyre kerültek.

Anikó rögtön barátságot kötött a kutyákkal, és hamar megtalálta a "kis kedvencet" is. A kis zsemleszínű, csáléfülű csahos és a Nagy Õ között hamar szerelem szövődött. Anikó nem hagyott ki egyetlen állatot sem, megismerkedett egyesével, mindegyikőjükkel: sorban találkozott sérülttel, kancsallal, kölykökkel, gazdásokkal és gazdátlanokkal de még harci kutyával is. Hamar elszállt az idő, észre sem vettük, hogy már másfél órája sétálunk és játszunk a menhely lakóival. Érdekes tapasztalat volt látni mennyi szeretetet lehet adni az állatoknak, akik egy simogatásért bármit megadnának. A látogatás után Anikó nehéz szívvel vált el a teleptől, de megígérte a dolgozóknak: rendszeresen ki fog járni, és amiben tud, abban segíteni fogja a létesítményt.
Fotók itt
Vajtó László

Pomázon már évek óta nyújt segítséget egy helyi állatmenhelynek, és mióta Miskolcra került, azóta szeretett volna ellátogatni a helyi állatvédőkhöz is. A minap.hu megszervezte a találkozót, és el is kísértük őt a Miskolci Állatsegítők új telephelyére, ahol a valamikori valóság show szereplőt több mint 100 kutya, és néhány kiscica fogadta kirobbanó örömmel.Kisfalvi Nyina a telephely egyik vezetője fogadott minket látogatásunk kezdetén, és rögtön be is vezetett a kutyusok közé. Elmondása szerint több mint 100 eb van jelen pillanatban a gondozásuk alatt, több olyan is, melyek az árvíz miatt lettek árvák. A gazdáknak elúszott a háza, így a kedvencek a menhelyre kerültek.

Anikó rögtön barátságot kötött a kutyákkal, és hamar megtalálta a "kis kedvencet" is. A kis zsemleszínű, csáléfülű csahos és a Nagy Õ között hamar szerelem szövődött. Anikó nem hagyott ki egyetlen állatot sem, megismerkedett egyesével, mindegyikőjükkel: sorban találkozott sérülttel, kancsallal, kölykökkel, gazdásokkal és gazdátlanokkal de még harci kutyával is. Hamar elszállt az idő, észre sem vettük, hogy már másfél órája sétálunk és játszunk a menhely lakóival. Érdekes tapasztalat volt látni mennyi szeretetet lehet adni az állatoknak, akik egy simogatásért bármit megadnának. A látogatás után Anikó nehéz szívvel vált el a teleptől, de megígérte a dolgozóknak: rendszeresen ki fog járni, és amiben tud, abban segíteni fogja a létesítményt.
Fotók itt
Vajtó László