Ugrás a tartalomra

Tízezrek ünnepelték az argentinokat – videóval!

Létrehozva
Nem várt tömeg ünnepelte a Dél-Afrikából hazaérkező argentin labdarúgó-válogatottat. Annak ellenére, hogy a „gaúcho-k” a negyeddöntőben kiütéses, 4-0-s vereséget szenvedtek Németországtól, húszezer szurkoló várta őket Buenos Airesben, akik hosszasan ünnepelték kedvenceiket.
A játékosok – akikben mély nyomot hagyott a vereség – nem számítottak ilyen fogadtatásra. A drukkerek azonban így is büszkék rájuk, és a világ legjobb nemzeti csapatának tartják őket, sőt Maradonát is hagynák tovább dolgozni szövetségi kapitányként.

Nézze meg videón Argentína hazaérkezését!