Ugrás a tartalomra

Ünnepélyes avatás Perecesen

Létrehozva
„Tündérkert” a perecesi szabadtéri színpadon. Július 18-án, 16 órától Miskolc-Perecesen a Tárna téren ünnepélyes keretek között avatják fel a megújult szabadtéri színpadot.
A Norvég Civil Támogatási Alap támogatásával felújított szabadtéri színpad avatására invitálják az érdeklődőket, amely a „Horizonton…” projekt keretei között valósul meg.
A műsor 16 órakor a színpad újraavatásával kezdődik, köszöntőt mond Káli Sándor, Miskolc Város Polgármestere. Ezt követően a Bányász Fúvószenekar és a perecesi Nyugdíjas Tánccsoport műsora következik. 17 órától „Táncolnék a boldogságtól…” címmel operett parádé a Miskolci Nemzeti Színház művészeinek előadásában. 18 órától „Tyúkszínház” -  Dolák-Saly Róberttel és Pethő Zsolttal. Minden érdeklődőt vár a Bányász Kulturális Egyesület, az Észak-Keleti Átjáró Egyesület és az Új Bányamécs Baráti Kör. Támogatók: Norvég Civil Támogatási Alap, Tiszta Formák Alapítvány. A belépés díjtalan!