A rendőrség a bejelentést követően az érintett területet kiürítette, mely körülbelül 5-700 vásárlót érintett, majd bombakereső kutya segítségével megkezdte a kutatást.
A kutatás 12 óra 50 perckor befejeződött, mely nem vezetett eredményre, ugyanis az épületben elrejtett robbanóanyagot vagy bombának látszó tárgyat nem találtak. Az épületbe először a pláza dolgozóit, majd a vásárlókat engedték vissza.
A terület átvizsgálásában összesen 12 fő rendőr, és egy bombakereső kutya vett részt.
A Debreceni Rendőrkapitányság közveszéllyel fenyegetés vétség gyanúja alapján indított büntetőeljárást ismeretlen tettes ellen.
A kutatás 12 óra 50 perckor befejeződött, mely nem vezetett eredményre, ugyanis az épületben elrejtett robbanóanyagot vagy bombának látszó tárgyat nem találtak. Az épületbe először a pláza dolgozóit, majd a vásárlókat engedték vissza.
A terület átvizsgálásában összesen 12 fő rendőr, és egy bombakereső kutya vett részt.
A Debreceni Rendőrkapitányság közveszéllyel fenyegetés vétség gyanúja alapján indított büntetőeljárást ismeretlen tettes ellen.