Ugrás a tartalomra

Felborult egy mentőautó

Létrehozva
Megkülönböztető jelzést használó mentőautó karambolozott kedden reggel a főváros XVIII. kerületében. Az Üllői út és a Petőfi utca lámpás kereszteződésében rohant bele az Opel személyautó a beteghez siető Mercedes mentő oldalába, amelynek következtében a mentőautó felborult.
A két jármű eltorlaszolta a villamospályát, így az 50-es villamos a műszaki mentés és helyszínelés idején nem közlekedett. Németh Cecília, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese közölte: a mentőautó sofőrje, az ápoló és a mentőtiszt könnyebben sérült, ők kórházba kerültek. A személyautóban ülő férfi és nő karcolásokkal megúszta a balesetet.