Ugrás a tartalomra

Rablót fogtak a rendőrök

Létrehozva
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XVIII. kerületi Rendőrkapitánysága őrizetbe vétele mellett eljárást indított egy 63 éves férfi ellen rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
A gyanú szerint a férfi kedden a hajnali órákban egy XVIII. kerületi családi ház garázsának ajtaját felfeszítette és onnan mobiltelefont, műszaki cikkeket, szerszámokat és ékszert kísérelt meg eltulajdonítani. Ekkor egy férfi megpróbálta feltartóztatni a gyanúsítottat, aki egy papírvágó késsel mellkason szúrta őt. A sértett könnyű sérülést szenvedett, azonban sikerült neki visszatartani a férfit, amíg a rendőrök a helyszínre érkeztek.

Az ügyben a további eljárást a férfi előzetes letartóztatásának indítványozására tett előterjesztés mellett a Kelet-Pesti Bűnügyi Régió folytatja le.