Ugrás a tartalomra

Újabb emlékek a beatkorszakról

Létrehozva
B. Tóth László és Komjáthy György zenei szerkesztők lesznek vendégei annak a programnak, melyet az Emlékeim a beatkorszakból című kiállítás kapcsán szerveznek a Miskolci Galéria udvarára.
A tárlatot a Városi Művészeti Múzeumban nyitották, melyhez kapcsolódóan több programot is tartanak a kiállítóhelyen. Ezúttal július 9-én, pénteken 20 órától a zenés beszélgetést a 60-as 70-es évekre emlékezve vezeti Beély Katalin rádióriporter.