Egy hölgy személyautóval közlekedett a 11-es főúton, amikor a 20. km-nél áttért a szemközti sávba, ahol érintőleges ütközött össze a vele szemben, szabályosan közlekedő járművel. Ezt követően elrántotta a kormányt és egy oszlopnak csapódott. A jármű vezetője súlyosan sérült, a vétlen autóban senki nem sérült meg. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a főút balesettel érintett szakaszát lezárták. A baleset körülményeit a Szentendrei Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya vizsgálja.