Ugrás a tartalomra

Baltával garázdálkodott

Létrehozva
A Nyíregyházi Rendőrkapitányság garázdaság vétségének elkövetése miatt indított nyomozást egy 17 éves nyírpazonyi fiú ellen, aki 7-én a hajnali órákban az egyik nyíregyházi szórakozóhely előtti parkolóban álló személygépkocsi szélvédőjét egy baltával betörte.
Ezt követően egy másik szintén ott parkoló autó felé indult a kezében tartott baltával, azonban annak megrongálását már a szórakozóhely munkatársai megakadályozták. A férfit a földre vitték, és a rendőrség kiérkezéséig a helyszínen visszatartották. A fiatalember gyanúsítotti kihallgatása során elismerte tettét, magyarázatként azonban mindössze annyit mondott, séta közben úgy érezte, hogy neki most törni-zúzni kell, ezért bement az éppen útjában eső áruházba és vásárolt hozzá egy baltát, majd egy általa ismeretlen személy gépkocsiját megrongálta.